• خبر از : روابط عمومی         بازدید : 348 بار         مرتبط با: انضباطی ،         تاریخ ارسال : شنبه 25 دی 1395         کد خبر : 2420

احکام صادره پیرامون دیدار های لیگ برتر فوتبال شهرستان اصفهان صادر گردید .
  

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال شهرستان اصفهان از سوی کمیته انضباطی احکام دیدار های لیگ برتر صادر شد .
با توجه به مفاد درخواست مورخه ۱دی۱۳۹۵ تیم تک ستاره برآن مبنی بر اظهار ندامت و تعهد عدم تکرار موارد مونجر به محکومیت از سوی آقای هادی احمدی پس از برسی دو جلسه از محرومیت ایشان به تعلیق در آمد . بدیهی است در صورت تکرار رفتار منجر به محرومیت جدید خواهد شد .
بر اساس گزارشات دریافتی از دیدار تیم های پدیده مهر و تک ستاره بران احکام زیر صادر گردید.
۱. آقای عباس باقری مربی تیم پدیده مهر به دلیل استفاده از الفاظ نامناسب و .... اخراج از زمین طبق بندهای صادره از دو جلسه همراهی تیم خود در هر گونه مسابقه رسمی محروم و مبلغ یک میلیون ریال جریمه نقدی می گردد .
۲. آقایان مهدی عسگری و محمد رضا هزار دستان بازیکنان تین پدیده مهر به دلیل استفاده از الفاظ نامناسب و .... طبق بند های اعلامی هر کدام به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شدند .
۳. با توجه به هجوم تماشاگران تیم پدیده مهر در حین زمان فعال مسابقه که موجب لغو کامل دیدار توسط داور مسابقه شده است  بر اساس مواد آئین نامه انضباطی نتیجه دیدار سه بر صفر به سود تیم تک ستاره بران اعلام شده و تیم پدیده مهر یک میلیون ریال جریمه می گردد .
 

بدون برچسب


ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
متن نظر
کد امنیتی   
 
تلفن : 03132665545

روابط عمومی و فکس : 03132665546

همراه روابط عمومی: 09133898725

ایمیل : info@footballisf.ir

اصفهان خیابان بزرگمهر کوچه مسجدالکریم جنب ورزشگاه نصر

logo-samandehi