• خبر از : روابط عمومی         بازدید : 933 بار                 تاریخ ارسال : شنبه 30 بهمن 1395         کد خبر : 2469

برسیان قهرمان مسابقات دهه مبارک فجر بخش جلگه جام سرهنگ نجفی شد . 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال شهرستان اصفهان مسابقات فوتسال دهه مبارک فجر بخش جلگه جام سرهنگ نجفی با قهرمانی تیم برسیان به کار خود پایان داد . این مسابقات با حضور 18 تیم از آذر ماه 1395 آغاز به کار کرد ودر پایان تیمهای برسیان و جاوید پس از غلبه بر حریفان خود گام به دیدار نهایی این مسابقات گذاشتند . در دیدار فینال این مسابقات که با قضاوت جواد نصیری و علی کاظمی و ابوالفضل کریمی برگزار شد دو تیم با حضور پر شور تماشاگران خود دیداری جذاب و مهیج را به مرحله اجرا گذاشتند که در پایان این تیم برسیان بود که با دو گل از سد حریف خود گذشت و تک گل جاوید نتوانست این تیم را از شکست فراری دهد .

این مسابقات که به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و تحت عنوان نکوداشت سرهنگ نجفی خیر ورزشیار بخش جلگه برگزار گردید با حضور 18 تیم از بخشهای جلگه ، بن رود ، مرکزی ،جرقویه سفلی و شهر های بهارستان ، خمینی شهر با قهرمانی تیم برسیان و نایب قهرمانی گروه ورزشی جاوید به کار خود پایان داد .

مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور حسین زیبایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان رضا دهقان رئیس هیات فوتبال شهرستان اصفهان ، محمد لایقی و سعید ناظمی مسول واحد داوران و مسابقات هیات فوتبال شهرستان اصفهان سید جواد حسینی مسول اداره ورزش و جوانان بخش جلگه ، مرتض مومنیان رئیس هیات فوتبال بخش جلگه ، حبیب اله شفیعی رئیس هیات فوتبال بخش جرقویه سفلی ، حسین نظام زاده رئیس اداره آموزش و پرورش بخش جلگه و مسولین محلی این بخش برگزار گردید به نفرات برتر و داوران جوایزی نفیستی از طرف آقای نجفی اهدا گردید . همچنین هیات فوتبال شهرستان اصفهان با اهدا لوح معنوی که به امضاء مسولین مختلف حاضر در این مسابقات رسیده بود از زحمات سرهنگ نجفی قدردانی نمود .

لازم به ذکر است برگزار کنندگان این مسابقات آقای علی قاسمی رابط هیات فوتبال در روستا های بخش جلگه ، امین اله سلطانی و ذبیح اله توکلی بودند که در مدت دو ماه در سالن ورزشی بعثت اسلام آباد این مسابقات را زیر نظر هیات فوتبال بخش جلگه به نحو شایسته ای برگزار نمودند که از طرف ریاست هیات فوتبال شهرستان اصفهان از ایشان قدردانی شد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بدون برچسب


ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
متن نظر
کد امنیتی   
 
تلفن : 03132665545

روابط عمومی و فکس : 03132665546

همراه روابط عمومی: 09133898725

ایمیل : info@footballisf.ir

اصفهان خیابان بزرگمهر کوچه مسجدالکریم جنب ورزشگاه نصر

logo-samandehi