• خبر از : روابط عمومی         بازدید : 433 بار         مرتبط با: مسابقات ،         تاریخ ارسال : پنجشنبه 2 دی 1395         کد خبر : 2387

قهرمانی عقاب نیروی هوایی در حضور رئیس هیات فوتبال شهرستان اصفهان در مسابقات لیگ برتر فوتسال جوانان 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال شهرستان اصفهان دیدار فینال مسابقات لیگ فوتبال جوانان شهرستان اصفهان در حضور رضا دهقان رییس هیات فوتبال شهرستان اصفهان برگزار گردید .
در دیدار فینال که مابین دو تیم عقاب نیروی هوایی و بایاب در سالن ورزشی امام حسین ( ع) در مقابل چشم مسولین ورزشی پایگاه نیروی  هوایی سر لشکر  شهید خلبان بابایی و موسوی مشول واحد آسیا ویژن و عابدی رییس هیات فوتبال بخش مرکزی توسل مسول واحد آموزش و پایه و جوانان و ناظمی مسول واحد مسابقات و قطبی دبیر این واحد و تماشاگران مشتاق برگزار میگردید دو تیم در دیداری جذاب به مصاف هم رفتند که در این دیدار تیم نیروی هوایی بود که از تجربه بازیکنان خود استفاده کرد و توانست با یک گل از حریف خود بگذرد .
در حاشیه این دیدار تماشایی نیز گروه موزیک پایگاه هوایی شهید بابایی با هنر نمایی شبی به یاد ماندنی را برای حاضرین رقم زدند . اما در پایان این دیدار که با قضاوت مهدی احمدی علی رضا مودت و احسان امیری برگزار شد برترین های این مسابقات اعلام شد .
  قهرمان .. عقاب نیروی هوایی
نایب قهرمان .. بایاب
 تیم اخلاق .. عقاب نیروی هوایی
آقای گل .. محمد احمدی عقاب نیروی هوایی
برترین دروازبان .. متین روشمهر از تیم بایاب
فنی ترین بازیکن .. محمد احمدی عقاب نیروی هوایی

 

 

 

 

 


 

بدون برچسب


ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
متن نظر
کد امنیتی   
 
تلفن : 03132665545

روابط عمومی و فکس : 03132665546

همراه روابط عمومی: 09133898725

ایمیل : info@footballisf.ir

اصفهان خیابان بزرگمهر کوچه مسجدالکریم جنب ورزشگاه نصر

logo-samandehi