• خبر از : روابط عمومی         بازدید : 323 بار                 تاریخ ارسال : یکشنبه 20 فروردین 1396         کد خبر : 2499

طرح استعداد یابی رده های نوجوانان ،جوانان و امید باشگاه گیتی پسند در شهرستان اصفهان 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال شهرستان اصفهان توسل مسول واحد پایه و جوانان ضمن تاید ابن خبر گفت با هماهنگی با مسئول استعداد یابی گیتی پیند در رده های سنی نوجوانان ،جوانان و امید طرح ایتعداد یابی زده ایم که گروه های سنی میبایست با هماهنگی با هیات های تابعه خود به تعداد اعلام شده در این طرح شرکت نمایند .
وی عنوان کرد در این مورد شهرستان اصفهان را به دو منطقه تبدیل خواهد شد و شهر های بهارستان ،خوراسگان ،رهنان هر شهر به تعداد ۲۰ نفر و قهجاورستان به تعداد ۱۰نفر می بایست در روز پنج شنبه ۳۱فروردین رده سنی امید و در روز جمعه ۱اردیبهشت رده سنی نوجوانان و جوانان حضور پیدا نمایند .
وی همچنین عنوان کرد بخش مرکزی تعداد ۲۰ نفر بخش جلگه ،بن رود و جرقویه سفلی ۱۵ نفر و بخش کوهپایه ۱۰ نفر و بخش جرقویه علیا ۵ نفر میتوانند با معرفی نامه از طرف هیات های تابعه خود در این طرح شرکت نمایند .
وی زمان حضور این رده ها در بخشها را در روز پنج شنبه ۷اردیبهشت رده سنی امید و جمعه ۸ اردیبهشت رده سنی نوجوانان و جوانان اعلام داشت . مکان تست گیری متعاقبا اعلام خواهد شد .  
 توسل همچنین اعلام جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۹۵۸۸۵۰۶ تماس حاصل فرمایئد .

بدون برچسب


ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
متن نظر
کد امنیتی   
 
آدرس : اصفهان - خیابان بزرگمهر - کوچه مسجد الکریم 

جنب ورزشگاه نصر - طبقه اول خانه جوانان استان اصفهان

تلفن : 32665545 031

روابط عمومی و فکس : 32665546 031

تلفن همراه روابط عمومی : 09133898725

 

ارتباط مستقیم با ما از طریق پیام رسان ها :

 

                        

                

               

 

میزبانی شده توسط : 

 

             

      

          

          

          

          

نام کاربری
پسورد