• خبر از : روابط عمومی         بازدید : 572 بار         مرتبط با: روابط عمومی ،         تاریخ ارسال : شنبه 7 مرداد 1396         کد خبر : 2522

مراسم افتتاحیه نمایندگی هیات فوتبال بخش مرکزی در منطقه کرارج با حضور رضا دهقان برگزار گردید . 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال شهرستان اصفهان آیئن افتتاحیه نمایندگی هیات فوتبال بخش مرکزی در منطقه کرارج در حضور ریئس هیات فوتبال شهرستان اصفهان برگزار گردید .
در این مراسم که با حضور شورای های محترم  و نمایندگان ورزشی منطقه کرارج و مسولین مناطق برآن جنوبی و شمالی برگزار شد رضا دهقان ضمن تقدیر از عملکرد هیات فوتبال بخش مرکزی و مناطق برآن شمالی و جنوبی به این نکته اشاره کرد که وسعت منطقه ای در بخش مرکزی باعث ایجاد نمایندگی ها شد که به عبارتی بازوان توانمند این هیات خواهند بود و امیدواریم ظرفیت بالای این بخش باعث رونق ورزشی در استان گردد .
در ادامه ریئس هیات فوتبال بخش مرکزی ضمن تشریح عوامل ایجاد شده راه اندازی نمایندگی منطقه کرارج را گام جدیدی در بخش دانست .
عابدی پتانسیل بالای فوتبال در بخش را زیاد دانست و اشاره کرد سال ۹۶ سال رشد فوتبالی در بخش مرکزی  خواهد بود .
ادامه این گردهمایی با صحبت های حاضرین و معرفی روستاهای منطقه برگزار گردید که در جوی دوستانه نقطه نظرات خود را ارایه نمودند .
حسن ختام این گردهمایی معرفی  ناصر اکبری به عنوان  مسول نمایندگی  منطقه کرارج بود که حکم ایشان و مسولین واحد های این هیات توسط اقای دهقان تقدیم گردید .

بدون برچسب


ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
متن نظر
کد امنیتی   
 
تلفن : 03132665545

روابط عمومی و فکس : 03132665546

همراه روابط عمومی: 09133898725

ایمیل : info@footballisf.ir

اصفهان خیابان بزرگمهر کوچه مسجدالکریم جنب ورزشگاه نصر

logo-samandehi