• خبر از : مدیر روابط عمومی         بازدید : 358 بار         مرتبط با: روابط عمومی ،         تاریخ ارسال : چهارشنبه 28 مهر 1395         کد خبر : 2253

به مناسبت هفته تربیت بدنی رئیس و جمعی از اعضای هیأت فوتبال شهرستان اصفهان با حضور در ورزشگاه شهدا با تیم جانبازان و معلولین و قطع عضو اصفهان دیدار کردند. 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت فوتبال شهرستان اصفهان رئیس و جمعی از اعضای هیأت فوتبال شهرستان اصفهان با حضور در ورزشگاه شهدا اصفهان حاضر و از تمرین تیم حانبازان و معلولین و قطع عضو اصفهان دیدن کردند.

آقای دهقان رئیس هیأت فوتبال شهرستان اصفهان در این دیدار گفتند : ما ایستادگی و مقاومت را در شما تعریف می کنیم و به خود می بالیم که با آدم هایی با اراده آهنین آشنا و افتخار بزرگی نصیب ما شد که در خدمت شما باشیم ؛ همچنین نماینده تیم جانبازان و معلولین و قطع عضو اصفهان ضمن تشکر از برنامه ریزی این برنامه ابراز خرسندی کرد و عنوان کرد از بین تمام مسئولین و متولیان ورزش شما تنها کسانی هستید که به دیدار ما آمدید .

آقای دهقان با بیان اینکه ، امیدورایم بتوانیم به عنوان برادر کوچک تر به شما خدمت کنیم و این آمادگی را داریم که در حد توان و امکانات هیأت فوتبال شهرستان اصفهان در کنار شما باشیم .

وی در پایان با اهدا شاخه گلی به رسم یادبود به تک تک اعضای تیم بار دیگر هفته ورزش و تربیت بدنی را تبریک گفتند.

 

 

 

 

 

 

 

بدون برچسب


ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
متن نظر
کد امنیتی   
 
آدرس : اصفهان - خیابان بزرگمهر - کوچه مسجد الکریم 

جنب ورزشگاه نصر - طبقه اول خانه جوانان استان اصفهان

تلفن : 32665545 031

روابط عمومی و فکس : 32665546 031

تلفن همراه روابط عمومی : 09133898725

 

ارتباط مستقیم با ما از طریق پیام رسان ها :

 

                        

                

               

 

میزبانی شده توسط : 

 

             

      

          

          

          

          

نام کاربری
پسورد