• خبر از : روابط عمومی         بازدید : 504 بار         مرتبط با: مسابقات، آموزش ،         تاریخ ارسال : شنبه 16 بهمن 1395         کد خبر : 2451

جلسه هماهنگی مربیان و سرپرستان تیمهای حاضر در لیگ های فوتبال شهرستان اصفهان در تالار افتخارات سزای ورزشکاران برگزار گردید ‌.
  

 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال شهرستان اصفهان جلسه هماهنگی و دانش افزایی مربیان و سرپرستان وکاپیتانان تیم های حاضر در لیگ های برتر و دسته اول فوتبال با حضور مربی نام آشنا اصفهان حسین چرخابی برگزار گردید .
در این جلسه ابتدا جعفری دبیر هیات فوتبال ضمن خوش آمد گویی پیرامون موضاعات برگزاری لیگ فوتبال صحبت هایی را اریه نمود . در ادمه حسین چرخابی به مدت یک ساعت پیرامون نحوه تمرینات بازیکنان از دفاع تا حمله مطالب بسیار جالبی را برای حاضرین ارایه کردند که مورد استقبال مربیان قرار گرفت . سپس داود توسل مسول واحد آموزش در مورد برگزاری دوره ها و کلاس های ارتقا در مربیگری برای حاضرین مطالب را ارایه کرد .
برنامه بعدی این جلسه روانشناسی فوتبال بود که توسط اساتید گروه واحد پژوهش و تحقیقات آقایان میرحسینی و برمک به ارایه برنامه پرداختند که حاضرین در جلسه از این مطالب استفاده بهینه را بردند . همچنین میرحسینی از کمیته انضباطی در مورد احکام صادره در نیم فصل برای حاضرین صحبتهایی را اریه نمود .
اما پایان این جلسه ارایه آمار مسابقات در نیم فصل و نحوه قرارداد های بازیکنان بود که توسط ناظمی و اسماعیلی از واحد مسابقات ارایه شد .
حسن ختام این جلسه اهدا توپ های فوتبال برای نیم فصل دوم بود که به سرپرستان تحویل داده شد .

 

بدون برچسب


ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
متن نظر
کد امنیتی   
 
تلفن : 03132665545

روابط عمومی و فکس : 03132665546

همراه روابط عمومی: 09133898725

ایمیل : info@footballisf.ir

اصفهان خیابان بزرگمهر کوچه مسجدالکریم جنب ورزشگاه نصر

logo-samandehi