• خبر از : روابط عمومی         بازدید : 686 بار         مرتبط با: روابط عمومی ،         تاریخ ارسال : یکشنبه 21 آذر 1395         کد خبر : 2367

رضا دهقان رئیس هیات فوتبال شهرستان اصفهان : با هماهنگی با هیات فوتبال استان اصفهان از این پس مربیان و داوران می توانند در کلاس های مختلف ارتقاء آموزشی شرکت نمایند . 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال شهرستان اصفهان رضا دهقان رئیس هیات فوتبال در مصاحبه ای کوتاه با این پایگاه ضمن تاید این موضوع گفت با توجه به تعامل و هماهنگی های لازم با هیات استان داوطلبانی که علاقه مند برای حضور در دوره های ارتقاء مربیگری و داوری می باشند به عنوان نماینده این هیات می توانند حضور پیدا کنند . ایشان همچنین اعلام کرد با توجه به صحبتهایی که با جناب آقای هراتیان ریاست محترم هیات فوتبال استان داشته ایم و تعاملی که ایشان نسبت به فوتبال در شهرستان ها دارند مقرر گردید از این پس کوپل های داوری به همراه ناظران شهرستان اصفهان در مسابقات مختلف استانی نیز شرکت نمایند و واحد داوران این هیات از این پس داوران را به عنوان نمایندگان شهرستان جهت قضاوت در مسابقات استانی اعزام خواهد نمود . وی ابراز امیدواری کرد با فراهم شدن این موضوع باعث رشد و شکوفایی فوتبال در شهرستان اصفهان نیز خواهیم شد .

بدون برچسب


ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
متن نظر
کد امنیتی   
 
تلفن : 03132665545

روابط عمومی و فکس : 03132665546

همراه روابط عمومی: 09133898725

ایمیل : info@footballisf.ir

اصفهان خیابان بزرگمهر کوچه مسجدالکریم جنب ورزشگاه نصر

logo-samandehi