• خبر از : روابط عمومی         بازدید : 473 بار         مرتبط با: اخبار ،         تاریخ ارسال : سه شنبه 14 دی 1395         کد خبر : 2416

مهدی محمدی مربی و استعداد یاب باشگاه گیتی پسند با حضور در محل هیات فوتبال شهرستان اصفهان ضمن بازدید از فعالیت این هیات با رضا دهقان رئیس هیات فوتبال دیدار و گفتگو کرد .
  

 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال شهرستان اصفهان مهدی محمدی در این دیدار ضمن بازدید از فعالیت های مختلف هیات فوتبال با رضا دهقان رئیس هیات گفتگو کرد .
رضا دهقان ضمن تشکر از حضور ایشان گفت پتانسیل بسیار زیاد در شرق اصفهان باعث شده تیم های مطرح به این منطقه اهمیت زیادی بدهند . وی عنوان کرد پیمان حفیظی که تا همین دو سال پیش در لیگ شهرستان بازی میکرد به حمد الله هم اکنون به تیم ملی کشور دعوت شده است . وی اعلام گرد ما در هیات فوتبال شهرستان اصفهان آمادگی کامل برای معرفی نخبه های فوتبالی به باشگاه گیتی پسند را دارد .
مهدی محمدی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در محل هیات فوتبال گفت با توجه به اینکه خود من متولد بخش کوهپایه هستم با پتانسیل غنی شهرستان اصفهان کاملا آشنا هستم و مطمینا در این منطقه میتوان کمک به سزایی را انجام داد . وی عنوان کرد مسولین محترم گیتی پسند با توجه به مشکلات زیاد نزدیک به ۸ سال می باشد که در فوتسال سرمایه گذاری کردند و می طلبد که مسولین ورزشی در این رستا هم گام با این عزیزان باشند تا بخش خصوصی انگیزه لازم برای ادامه کار در ورزش را داشته باشند . وی عنوان کرد مطمینا با حضور در مناطق مختلف شهرستان گام را برای حضور استعداد های مختلف در باشگاه فراهم کند .
داود توسل مسول واحد آموزش و پایه و جوانان  که به دعوت ایشان آقای محمدی به هیات آمده بودند نیز گفتند اولین فستیوال مدارس فوتسال شهرستان دربهمن ماه برگزار خواهد شد و امیدواریم با حضور آقای محمدی بتوانیم بازیکنان خوبی را به باشگاه گیتی پسند معرفی نمایم .


 

بدون برچسب


ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
متن نظر
کد امنیتی   
 
تلفن : 03132665545

روابط عمومی و فکس : 03132665546

همراه روابط عمومی: 09133898725

ایمیل : info@footballisf.ir

اصفهان خیابان بزرگمهر کوچه مسجدالکریم جنب ورزشگاه نصر

logo-samandehi