• خبر از : روابط عمومی         بازدید : 695 بار         مرتبط با: روابط عمومی ،         تاریخ ارسال : شنبه 16 بهمن 1395         کد خبر : 2449

قربانی شهردار اژیه : پتانسیل فوتبال شهر اژیه باید در جهت رشد ورزش در شهرستان اصفهان استفاده گردد .
  

 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال شهرستان اصفهان رضا دهقان  رئیس هیات فوتبال با حضور در شهرداری شهر اژیه ضمن دیدار با مجید قربانی شهردار محترم این شهر در مورد برنامه های کاری در هیات فوتبال این شهر بحث و تبادل نظر کرد . .
رضا دهقان ضمن تبریک مسولیت جدید آقای قربانی به عنوان شهردار شهر اژیه گفت ورزش در شهرستان اصفهان در حال پیشرفت زیادی است و هم اکنون فوتبال شهرستان اصفهان یکی از قطبهای اصلی ورزش در استان محسوب میگردد . وی عنوان کرد با توجه به ظرفیت بالای شهر اژیه امیدواریم با همکاری لازم در این شهر شاهد رونق مجدد فوتبال باشیم .
مجید قربانی شهردار شهر اژیه که خود تا چندی پیش به عنوان مسول امور اداری در هیات فوتبال مشغول به فعالیت بود پتانسیل فوتبال را در شهر اژیه زیاد دانست و گفت با تجربیاتی که از قبل در شهر نصر آباد به دست اورده ام مطمینا به زودی در راه رشد و نمو فوتبال در شهر اژیه گام های موثری را بر خواهیم داشت . وی عنوان کرد با همکاری با هیات فوتبال شهر اژیه به زودی بزرگترین زمین فوتبال ساحلی را در این شهر راه اندازی خواهیم گرد .
لازم به ذکر است در این دیدار جعفری دبیر هیات فوتبال و محسنی مسول هیات فوتبال شهر اژیه حضور داشتند .


 

بدون برچسب


ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
متن نظر
کد امنیتی   
 
تلفن : 03132665545

روابط عمومی و فکس : 03132665546

همراه روابط عمومی: 09133898725

ایمیل : info@footballisf.ir

اصفهان خیابان بزرگمهر کوچه مسجدالکریم جنب ورزشگاه نصر

logo-samandehi