• خبر از : روابط عمومی         بازدید : 512 بار         مرتبط با: بانوان ،         تاریخ ارسال : شنبه 28 مرداد 1396         کد خبر : 2525

کوهگشت بازیکنان فوتسالیست آکادمی تخصصی بانوان شهرستان اصفهان در حضور رضا دهقان ریئس هیات فوتبال و به میزبانی هیات کوهنوردی بخش جلگه . 

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال شهرستان اصفهان آکادمی تخصصی فوتسال بانوان شهرستان اصفهان در حالی که چند صباحی از آغاز به فعالیت آن می گذرد در روزی پر نشاط با بازیکنان و مربیان خود با حضور در منطقه سلسله کوه های سره در گردنه ملا احمد ضمن فعالیت فرهنگی ورزشی با طبیعت بکر و زیبای خالق بی همتا در این منطقه آشنا شدند .
این کوهگشت  که به میزبانی هیات کوهنوردی بخش جلگه صورت پذیرفت با حضور مسولین هیات فوتبال استان و شهرستان اصفهان در روزی پر نشاط برای بازیکنان این آکادمی لحظات زیبایی را به ثبت رساند .
امان اله حداد رییس هیات کوهنوردی بخش جلگه که میزبان این عزیزان و خانواده های آنان بود ضمن قدردانی از حضور ایشان این کار فرهنگی ورزشی را تقدیم به خانواده شهید مدافع حرم سردار شجاعت محسن حججی کرد و دقایقی برای حاضرین در مورد منطقه و نحوه صعود به قله صحبت نمود .
رضا دهقان رییس هیات فوتبال شهرستان اصفهان که مهمان افتخاری این کوهگشت بود ضمن قدردانی از برگزار کنندگان در مورد نحوه فعالیت و نوع عملکرد اکادمی تخصصی فوتسال بانوان شهرستان اصفهان و برنامه های اتی این هیات در مورد آکادمی دقایقی به سخنرانی پرداخت .
اما مهمان افتخاری دیگر این همایش سید هادی موسوی معاون دبیر هیات فوتبال استان اصفهان بود که ضمن تجلیل از فعالیت رو به رشد بانوان آرزوی موفقیت این عزیزان را داشت .
این همایش در منطقه کوهای فلات مرکزی ایران واقع درگردنه ملا احمد و کوه سره در امام زاده سلطان نصیر برگزار گردید تا ضمن فعالیت ورزشی فعالیت فرهنگی این کار نیز صورت پذیرد .
نیکدستی امور بانوان هیات فوتبال شهرستان اصفهان و مسول فنی این آکادمی نیز ضمن ابراز خرسندی از این فعالیت اینگونه برنامه ها را در اولویت کاری آکادمی دانست و گفت به زودی در اردویی دو روزه به یکی از استان های کناری اصفهان نیز عزیمت خواهیم کرد و در مسابقاتی بازیکنان اکادمی را محک خواهیم زد .
اما این کوهگشت که با حضور ۵۰ بازیکنان ۸ تا ۱۶ سال اکادمی و خانواده های انان برگزار گردید ضمن طبیعت گردی صعود به قله نیز داشت که توسط چندی از حاضرین صورت گرفت .
مهمانان دیگر این همایش خانواده های محترم بازیکنان و همچنین آقایان هاشم زاده و ناظمی از مسولین هیات فوتبال شهرستان اصفهان  بودند که به اما در پایان این گزارش ضمن قدردانی از هیات محترم کوهنوردی بخش جلگه و عزیزانی که این هیات را همرای کردند از جناب اقای امان اله حداد ریاست و امینی  و تاجری از اعضای هیات کوهنوردی جا دارد قدردانی و سپاس از مربیان زحمت کش آکادمی که برنامه ریزی مناسبی را برای این روز صورت دادند گردد و از زحمات بی شایبه سرکار خانم شهبازی سرپرست آکادمی تخصصی فوتسال قدردانی گردد .
این حرکت زیبای فرهنگی ورزشی با احترام به کلیه خانواده های شهدای گمنام حرم تقدیم میگردد به خانواده محترم شهید محسن حججی .... روحش شاد و یادش گرامی باد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بدون برچسب


ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
متن نظر
کد امنیتی   
 
آدرس : اصفهان - خیابان بزرگمهر - کوچه مسجد الکریم 

جنب ورزشگاه نصر - طبقه اول خانه جوانان استان اصفهان

تلفن : 32665545 031

روابط عمومی و فکس : 32665546 031

تلفن همراه روابط عمومی : 09133898725

 

ارتباط مستقیم با ما از طریق پیام رسان ها :

 

                        

                

               

 

میزبانی شده توسط : 

 

             

      

          

          

          

          

نام کاربری
پسورد